Cart 0

Yasal Danışmanlık & Dava Takibi

Uluslararası şirketler ve KOBİ’ler, ürün ve hizmetlerini satmak için yeni pazar arayışlarında, yabancı ülkelere giderek daha fazla ilgi duymaktadırlar. Yeni pazarlara açılma fırsatının yanı sıra, hukuki ve finansal sistemini bilinmeyen bir ülkenin kanunları altında faaliyet göstermek zorlayıcı olabilmektedir. eLFi International, Benelüks bölgesinden Türk pazarını ve Türkiye’den Benelüks pazarını keşfetmek isteyen ve aynı zamanda işlerini yürütmesi gereken şirket ve şahıslara, yasal mevzuatta uzmanlaşmış profesyonellerle, yasal zorlukların üstesinden gelmesine olanak veren hizmetler sunmaktadır.

Gerek duyulması halinde müvekkillerimizi hem Benelüks hem de Türkiye’de mahkemede temsil edebiliriz.

Uzmanlık Alanlarımız

Türkiye’de ve Benelüks’te Finans ve Bankacılık Hizmetlerimiz

eLFi International, 12 yılı aşkın bir süredir, en karmaşık ve güncel finansal konularla ilgili deneyim sahibi olup, Türkiye’de finans ve bankacılık danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bankacılık ve finansal desteklerimiz, deneyimli iş ortakları ve hukukçular ile işbirliği içinde tamamlanmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Yerel müşterilere uluslararası yetkinlik kazandırarak ve uluslararası müşterilere Benelüks ve Türkiye’deki geniş bir hizmet yelpazesine erişim sağlayarak, eLFi International başarıya giden yolda size yardımcı olan doğru partnerdir.