Cart 0


Fahrettin Erdem Yıldızeli
Fahrettin Erdem Yıldızeli, 1981 doğumludur. Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2006 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. ​2011 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Finans Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında şirketlere ve şahıslara avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Halen Hollanda & Türkiye Ticaret Odası’nın hukuk danışmanlığını yapmaktadır. Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında karşılıklı olarak Rotterdam ve Amsterdam ofislerimizden Türk ve yabancı şirket ve şahıslara birçok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Onur Emre
Onur Emre 1983 doğumludur. Hollanda Tilburg Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında mezun olmuş, 2013 yılında avukatlık ruhsatını alarak, Rotterdam Barosu’na bağlı olarak avukatlık yapmaya başlayan Av. Onur Emre; Sağlık Hukuku, Sigorta Hukuku ve tazminat hukuku alanlarında deneyime sahibidir. Aynı zamanda Hollanda Türkiye Hukuk Enstitüsü başkanı olarak her iki ülke hukuk sistemleri ile ilgili olarak kurs, seminer ve konferanslar düzenlemektedir. Yabancı dili Felemenkçe, Almanca ve İngilizce'dir.
Serkan Çakmaklı
Serkan Çakmaklı 1981 doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıl İngiltere'de dil eğitimi almıştır ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2006 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmaktadır. Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. 2012 yılından beri kentsel dönüşüm hukuku alanında çalışmaktadır. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinde sektörün önde gelen inşaat firmalarının yanı sıra, riskli yapılarda hem yüklenici hemde kat maliklerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle riskli alanlarda kentsel dönüşüm uygulamalarının gerçekleştirilmesinde öncülük yapmıştır. Birçok platformda Kentsel Dönüşüm Hukuku eğitimleri vermektedir.
Hande Deniz Çakmaklı
Dr. Öğr. Üyesi Hande Deniz Çakmaklı, 2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Halen Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Borçlar Hukuku ve Miras Hukuku dersleri vermektedir. Çeşitli üniversite ve platformlarda bilirkişilik ve miras hukuku eğitimleri vermekte olan Hande Deniz Çakmaklı, hukuk büromuza başta Miras Hukuku ve Aile Hukuku olmak üzere çeşitli alanlarda danışmanlık yapmaktadır.
Enes Doyuk
Enes Doyuk, 1994 doğumludur. Çin’in Şanghay kentinde Fudan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Çin’de bulunduğu dönemde başta Türkler olmak üzere Çin’de yaşayan yabancıların ticari ve medeni alandaki hukuki süreçlerinde danışmanlığını yapmıştır. Doğu Çin Siyaset Bilimi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde medeni hukuk üzerine, Leiden Üniversitesi hukuk fakültesinde ise uluslararası hukuk üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Rotterdam’da Çin ve Türk Ticaret Hukuku ile Uluslararası Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Yabancı dili Çince ve İngilizcedir.