Cart 0

video
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

eLFi International 2005 yılından bu yana, Rotterdam ve Istanbul’daki ofislerinden müvekkillerine hukuki ve finansal hizmetler sunmaktadır. Diğer firmalardan farkımız, dil ve kültür farklılığına dayalı sorunların önüne geçerek, birçok alandaki uzmanlığımız sayesinde, müvekkillerimize zaman ve maliyetlerden tasarruf edecek doğru iş ortağı olmamızdır. Sizlere avukat, vergi denetmeni, mali müşavir, uluslararası finans uzmanlarımız, insan kaynakları uzmanlarımız, vize danışmanlarımız aracılığıyla her türlü ihtiyacınızı gözeterek tek merkezden çözüm sağlıyoruz.

Hedefimiz

Müvekkillerimize, geniş servis hizmetlerini tek merkezden sunarak, aldığımız her işi başarı ile sonuçlandırmaktır. Aynı zamanda çalıştığımız tüm bölgelerde uluslararası ticareti geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.

Vizyonumuz

Müvekkillerimizin, ülkelerinin dışında iş yaptıkları sırada, kendi ticaretlerine odaklanırken,  karşılaşacağı dil, kültür ve yasal sistemden kaynaklanan farklılıkların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktır.  Türkiye’de ve Benelüx ülkeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temel Değerlerimiz